მთავარისიახლეებისაზოგადოებაბავშვები, სტუდენტები, მოხუცები - ლედი სანდრას გამუდმებული საზრუნავი
ბავშვები, სტუდენტები, მოხუცები – ლედი სანდრას გამუდმებული საზრუნავი
ლედი სანდრა რულოვსი საკუთარ ფეისბუქგვერდზე აქვეყნებს ფოტოებს ,,ბიზანტური მუსიკის გუნდის'' საქველმოქმედო კონცერტიდან, რომელიც 23 სექტემბერს ჩატარდა ნიდერლანდების ქალაქ ტილბურგში .
ბიზანტური მუსიკის გუნდი მრავალი წელია არის ერთგული სპონსორი  ფონდისა ,,SOCO” – რომელსაც ლედი სანდრა რულოვსი ხელმძღვანელობს
,, ბიზანტური მუსისკის გუნდის მიერ  საპატიო სტუმრად  ვიყავი  მიწვეული მათ მიერ საქართველოში ქველმოქმედების განხორციელებისათვის ორგანიზებულ კლასიკური მუსიკის კონცერტზე,  სადაც აუდიტორიას მივმართე საქართველოს ჰუმანიტარულ საჭიროებებზე, კერძოდ კი, ბავშვების, სტუდენტებისა და მოხუცების თაობაზე.
სანდრა რულოვსი საპატიო სტუმრის სტატუსით დაესწრო ცნობილ ჰოლანდიელ ავტორიდ, არტურ ჟაპინის  ახალი წიგნის ,,კოლიას” პრეზენტაციასაც. ,,ნამდვილად ძალიან სასიამოვნო იყო მასთან ხელახალი შეხედრა –   ეს ახალი ბესტსელერი, ისტორიული ნოველა ძმები ჩაიკოვსკების ცხოვრების შესახებ მოგვითხრობს. ვიმედოვნებ, რომ არტური კვლავ ესტუმრება საქართველოს, სადაც მას ამდენი საინტერესო ისტორია ელოდება, რომელთა ასახვასაც თავის წიგნებში შესძლებს, რათა სიცოცხლე შესძინოს მათ და გააცნოს მსოფლიოს.“- წერს სანდრა რულოვსი