მთავარისიახლეებისაზოგადოებაირაკლი კაკაბაძის სკანდალური განცხადება: ''საქართველოს მძარცველ საბანკო სისტემასთან ბრძოლაში გმირულად დაიღუპა ჩვენი...
ირაკლი კაკაბაძის სკანდალური განცხადება: ”საქართველოს მძარცველ საბანკო სისტემასთან ბრძოლაში გმირულად დაიღუპა ჩვენი ორგანიზაციის წევრი”,
''საქართველოს მძარცველ საბანკო სისტემასთან ბრძოლაში გმირულად დაიღუპა ჩვენი ორგანიზაციის წევრი", -წერს  ირაკლი კაკაბაძე სოციალურ ქსელში :
“საქართველოს მძარცველ საბანკო სისტემასთან ბრძოლაში გმირულად დაიღუპა ჩვენი ორგანიზაციის წევრი. სამძიმარს ვუცხადებთ მის ოჯახს და პირობას ვიძლევით ახლავე, რომ ბრძოლა გაგრძელდება მანამ, სანამ საქართველოში ხალხის უბედურების ხარჯზე გამდიდრებული ყველა ბანკი არ დაცარიელდება და მათი მიტაცებული ფული ისევ ხალხს არ დაუბრუნდება. ჩვენ ვიღებთ პასუხისმგებლობას ამ აქტებზე და ვაგრძელებთ ბრძოლას საქართველოს საბანკო მონობისგან განთავისუფლებისთვის", – წერს ირაკლი კაკაბაძე
საუბარია, გუშინ თბილისში  წერეთლის გამზირზე მდებარე  „თიბისი ბანკისა“  და ”საქართველოს ბანკის'' ფილიალებზე თავდასხმის მთავარ ფიგურანტზე, რომელმაც მისი აყვანის სპეცოპერაციისას თავი მოიკლა.