მთავარისიახლეებიპოლიტიკარა მეთოდოლოგიით ატარებს გერმანული კომპანია GFK ეგზითპოლებს,კომპანია დაინტერესებული პირებისათვის პრეზენტაციას დღეს გამართავს
რა მეთოდოლოგიით ატარებს გერმანული კომპანია GFK ეგზითპოლებს,კომპანია დაინტერესებული პირებისათვის პრეზენტაციას დღეს გამართავს
რა მეთოდოლოგიით ატარებს გერმანული კომპანია GFK ეგზიტპოლებს -რუსთავი 2-ის მიერ დაქირავებული კომპანიის წარმომადგენლები დღეს დაინტერესებულ პირებს დეტალებს გააცნობენ.პრეზენტაცია სასტუმრო რედისონში 12:00 საათზეა დაიწყება.შეხვედრაზე მიწვეული არიან არასამთავრობო ორგანიზაციებისა და დიპლომატიური კორპუსის წარმომადგენლები. GFK-ს მიერ ჩატარებული ეგზიტპოლის შედეგები შაბათს, საარჩევნო უბნების დახურვისთანავე, რუსთავი 2-ის ეთერით გახდება ცნობილი.საქართველოში ჩატარებული ბოლო ორი არჩევნებისა და GFK-ს მიერ მოწოდებულ ეგზიტპოლის შედეგებს შორის სხვაობა თითქმის ერთი პროცენტი იყო.