მთავარისიახლეებიპოლიტიკაფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი, სანდრა ელისაბედ რულოვსი...
ფრაქცია “ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის” ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი, სანდრა ელისაბედ რულოვსი ადგილობრივ მოსახლეობასთან წინასაარჩევნო პროგრამის ფარგლებში შეხვედრებს განაგრძობს.
ფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი, სანდრა ელისაბედ რულოვსი ადგილობრივ მოსახლეობასთან წინასაარჩევნო პროგრამის ფარგლებში შეხვედრებს განაგრძობს. კანდიდატი დღეს ბაშში,კორცხელში,ჭკადუაშსა და ნაცატუში იმყოფებოდა, სადაც მან ადგილობრივებს საინფორმაციო ბუკლეტები გადასცა. სანდრა რულოვსმა შეკრებილებს პარტიის სოცილურ- ეკონომიკური პროგრამა გააცნო -ინფრასტრუქტურის მოწესრიგება, გაზიფიცირება, შეჩერებული პროექტების განახლება, შიდა გზების რეაბილიტაცია , პენსიების ზრდა  სოცილურად დაუცველებისთვის ჯანდაცვის პაკეტის ამოქმედება , ეს იმ დაპირებების მცირე ნაწილია რასაც "ნაციონალური მოძრაობის ლიდერები საკუთარ ამომრჩევლებს პირდებიან.  ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატი "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობიდან" სანდრა ელისაბედ რულოვსი პარტიის სხვა ადგილობრივ ლიდერებთან ერთად აგრძელებს შეხვედრებს ზუგდიდის მუნიციპალიტეტში მცხოვრებ მოსახლეობსთან, ის კარდაკარის პრინციპით თითქმის ყოველდღე ხვდება ადგილობრივებს.