მთავარისიახლეებიპოლიტიკაენმ " ხელისუფლებას დარჩა ერთადერთი გზა- აგვიკრძალონ და ხელი შეგვიშალონ"(video)
ენმ ” ხელისუფლებას დარჩა ერთადერთი გზა- აგვიკრძალონ და ხელი შეგვიშალონ”(video)
“ერთანი ნაციონალური მოძრაობა“ ქალაქის მერიას მიზანმიმართულ ხელშეშლაში ადანაშაულებს.პარტიის ადგილობრივი პრგანიზაციის ლიდერები აცხადებენ, რომ დღეს 2 საათზე მეორე სკოლის მიმდებარე ტერიტორიაზე დაგეგმილ აქციის ჩატარებაზე მერია უარს ეუბნება. ამ საკითხზე პარტიის შტაბის ხელმძღვანელმა ლაშა დამენიამ ჟურნალისტებისთვის სპეციალურად გამართულ ბრიფინგზე განაცხადა.“ზუგდიდის მერიისგან მივიღეთ რეკომენდაცია და არა აკრძალვა, მათ რომ გამოეგზავნათ აკრძალვის წერილი, ჩვენ აქ არ ჩავატარებდით შეკრებას.მიზეზად გვისახელებენ სკოლის მიმდებარე ტერიტორიას და ალტერნატიულ ფართს გვთავაზობენ სკეიტ პარკში. არადა, სკოლა 2 საათზე უკვე დამთავრებულია, თან ჩვენ ამ აქციას სკოლის ეზოში არ ვატარებთ“- განაცხადა დამენიამ. მისივე განცხადებით, საპატრულო პოლიციამ ყველა ის მანქანა დააჯარიმა, რომელთაც აპარატურა შემოჰქონდათ აღნიშნულ ტერიტორიაზე.