მთავარისიახლეებიპოლიტიკაპაატა ბურჭულაძისა და ნიკა გვარამიას სატელეფონო საუბრის ჩანაწერთან დაკავშირებით ლევან იზორიამ განცხადება...
პაატა ბურჭულაძისა და ნიკა გვარამიას სატელეფონო საუბრის ჩანაწერთან დაკავშირებით ლევან იზორიამ განცხადება გააკეთა
პაატა ბურჭულაძისა და ნიკა გვარამიას სატელეფონო ჩანაწერის გავრცელებასთან დაკავშირებით ლევან იზორია განმარტება გააკეთა,  ბრალდებებს იმის შესახებ, რომ ტელეკომპანია რუსთავი 2-ის გენერალური დირექტორის ნიკა გვარამიას და პაატა ბურჭულაძის სატელეფონო სუბარი სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურმა განახორციელა, მმართველი გუნდი უარყოფს.„სუს-ი ახორციელებს მიუკერძოებლად იმ ფუნქციებს, რომელსაც ჰქვია სახელმწიფო უსაფრთხოების უზრუნველყოფა და მაქსიმალურად არის დაცული თითოეულის პერსონალური უფლებები ამ ფუნქციის განხორციელების ფარგლებში. აქედან გამომდინარე როგორც ამ სამსახურის ერთ-ერთი ძველი წარმომადგენელი, რომელმაც ვიცი რა ამ პერსონალური მონაცემების დაცვის მაღალი ხარისხი, სრული პასუხისმგებლობით შემიძლია ვთქვა, რომ სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახური თავის ფუნქციებს ახორციელებს კანონის სრული დაცვით,“-განაცხადა ლევან იზორიამ.