მთავარისიახლეებიპოლიტიკაყოფილი პრემიერი აქციის მონაწილეებს არ შეხვდა, ბიძინა ივანიშვილი ზუგდიდიდან ხმაურით გააცილეს
ყოფილი პრემიერი აქციის მონაწილეებს არ შეხვდა, ბიძინა ივანიშვილი ზუგდიდიდან ხმაურით გააცილეს
საქართველოს ყოფილ პრემიერ-მინისტრ  ბიძინა ივანიშვილის ჟურნალისტებთან შეხვედრის  პარალელურად  კულტურის ცენტრ "ოდიშის" მიმდებარე ტერიტორიაზე ქალაქის ცენტრალურ ნაწილში ტროტუარების მოპირკეთების სამუშაობეში დასაქმებული მუშების აქცია მიმდინარეობდა ,  ისინი ყოფილ პრემიერ მინისტრთან  შეხვდრას და  კითხვებზე პასუხის გაცემას მოითხოვდნენ, "თუმცა მათი თქმით, პოლიციამ ამის საშუალება არ მისცა.აქციის მონაწილეებთან საკრებულოს წევრი ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობიდან“  ანა წითლიძეც იმყოფებოდა. შეკრებილების განცხადებით,  ივანიშვილთან სოციალურ საკითხებზე უნდოდათ საუბარი.აქციის მონაწილეებთან მისვლა და გასაუბრება ყოფილმა პრემიერმა არ მოისურვა.შეგახსენებთ , რომ ქალაქის ცენტრალურ ნაწილში ტროტუარების მოპირკეთების სამუშაოებში დასაქმებული მუშები   პერიოდულად მართავდნენ აქციებს რამდენიმე თვის განმავლობაში  კუთვნილი თანხის ანაზღაურების მოთხოვნით. სამეგრელოდან ყოფილი პრემიერი ხმაურის ფონზე გააცილეს.