მთავარისიახლეებიპოლიტიკავარშალომიძე, ბერძენიშვილი, თარხან-მოურავი, ყველა ერთი დონეა - ბიძინა ივანიშვილი
ვარშალომიძე, ბერძენიშვილი, თარხან-მოურავი, ყველა ერთი დონეა – ბიძინა ივანიშვილი
ყოფილი პრემიერ-მინისტრის, ბიძინა ივანიშვილის შეფასებით, ვარშალომიძე, ბერძენიშვილი, თარხან-მოურავი ,,ყველა ერთი დონეა“. ტელეკომპანია GDS-ის ეთერში მან ასევე განაცხადა, რომ ლევან ვარშალომიძე ტელევზიებში არ ჩნდება, რადგან სათქმელი არაფერი აქვს.,,ლევან ვარშალომიძე, დავით ბერძენიშვილი, დავით თარხან-მოურავიც აპირებს ჩამოსვლას აჭარაში, მე მგონია, რომ ეს ყველა ერთი დონეა. ვარშალომიძე ტელევზიებში არ ჩნდება და რა უნდა თქვას, ძალიან ცოტას საუბრობს, ამბობს იგივეს, რა კითხვაც დამისვით – გაჩერებული აჭარა. მას რა პასუხები აქვს, მის დროს რა გაკეთდა,  კონკრეტულად დაუდებენ, რა გაკეთდა დღეს და ერიდება ამიტომ. საერთოდ პოლიტიკოსები ბოლო ადგილზეც რომ იყვნენ, გამოდიან და ამბობენ პირველ ადგილზე ვართო, ამ მხრივ რიტორიკას ვერ დავუწუნებთ, თუმცა შიგნით მშვენივრად იციან, ვინც გაიმარჯვებს და როგორც გაიმარჯვებს“,-აღნიშნა ბიძინა ივანიშვილმა.