მთავარისიახლეებიპოლიტიკასანდრა რულოვსი საარჩევნო კამპანიის ფარგლებში ორულუს მოსახლეობას შეხვდა (Video)
სანდრა რულოვსი საარჩევნო კამპანიის ფარგლებში ორულუს მოსახლეობას შეხვდა (Video)
ზუგდიდის სოფელ ორულუში სანდრა რულოვსი მაჟორიტარი დეპუტატობის  კანდიდატის  რანგში ამომრჩეველს შეხვდა. შეხვედრა კითხვა-პასუხის რეჟიმში მიმდინარეობდა. ყურადღება გამახვილდა მოსახლეობის სოციალურ პრობლემებზე. ასევე შეეხო გაჩერებულ ინფრასტრუქტურულ პროექტებსკერძოდ,  ლაზიკის პორტის უპირატესობაზე ისაუბრა, რომელიც მთლიანად რეგიონისთვის იქნებოდა მნიშვნელოვანი. ნიკა მელიას განცხადებით ორულუში მათ მოახლეობის ის ნაწილიც შეხვდა რომლებმაც 2012 წელს არჩევანი ქართულ ოცნებაზე შეაჩერეს, თუმცა დღეს ხვდებიან, რომ არჩევანში შეცდნენ.ადგილობრივები ნაციონალური მოძრაობის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატს ღირსეულს უწიდებენ და ამბობენ, რომ თუ ხელისუფლება შეიცვალა, მათი პრობლემებიც მოგვარდება.სანდრა -ელისაბედ რულოვსმა ამომრჩევლებს პირობა მისცა რომ დეპუტატის მანდატის მოპოვების შემთხვევაში  პარლამენტში მათ უფლებებს დაიცავს.