მთავარისიახლეებიპოლიტიკანიკა მელია:„2012 წლის არჩევნები ჩვენ დაუმსახურებლად არ წაგვიგია, არც ივანიშვილი წააგებს 8...
ნიკა მელია:„2012 წლის არჩევნები ჩვენ დაუმსახურებლად არ წაგვიგია, არც ივანიშვილი წააგებს 8 ოქტომბერს არჩევნებს შემთხვევით.“(VIDEO)
ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის წევრმა  ნიკა მელიამ კორცხელში შეკრებილებს მიმართა, მან  მაისში განვითარებული მოვლენები გაიხსენა და აღნიშნა, რომ ქართული ოცნება 8 ოქტომბერს დამარცხდება.
"ძალიან ამაყი ვარ დღეს ვიყო ისევ კორცხელში, მქონდეს საშუალება ვისაუბრო. მე რამდენიმე ადმიანი შემხვდა, რომელსაც მაისში უმოწყალოდ 7-8 ადამიანი ზონდერი სცემდა, რომელიც კალაძე-ივანიშვილმა გამოგზავნა. მაგრამ რა პასუხიც მათ მაისში მიიღეს იგივეს მიიღებენ 8 ოქტომბერს საარჩევნო ყუთთან. ვინ დაიწყებს საქმის კეთებას 9 ოქტომბრიდან და არა იმაში, თუ ვინ მოიგებს 8 ოქტომბერს ან ვინ წააგებს. 4 წლის განმავლობაში ვნახეთ, რომ ეს ივანიშვილმა ვერ შეძლო მან მხოლოდ თავის ბიზნესი განავითარა. 8 ოქტომბერს ივანიშვილს კორცხელიდან ვეუბნებით, რომ გადავიყვანთ ოპოზიციაში. სიყვარულით ერთიანობით და სიმტკიცით ავაღორძინებთ ამ ქვეყანას, 2012 წლის არჩევნები ჩვენ დაუმსახურებლად არ წაგვიგია, არც ივანიშვილი წააგებს 8 ოქტომბერს  არჩევნებს შემთხვევით.“- განაცხადა ნიკა მელიამ.