მთავარისიახლეებიპოლიტიკაბედუკაძე და მისი თანამოაზრეები საქართველოში სწორედ დღევანდელი ხელისუფლების მხარდაჭერით მუშაობენ –...
ბედუკაძე და მისი თანამოაზრეები საქართველოში სწორედ დღევანდელი ხელისუფლების მხარდაჭერით მუშაობენ – აცხადებს ,,ნაციონალური მოძრაობა”
,,ნაციონალურ მოძრაობაში''' ამბობენ, რომ ბედუკაძის პარტია მოქმედი ხელისუფლების მხარდაჭერით შეიქმნა. განცხადება პარტიის სახელით სალომე სამადაშვილმა გააკეთა, მას მიაჩნია, რომ "ხელისუფლების წარმომადგენლების მხრიდან განცხადება იმაზე, რომ ისინი შეეცდებიან ხელი შეუშალონ ამ პარტიის მუშაობას საქართველოში არის უკიდურესი ცინიზმი. რადგან  ყველამ კარგად იცის, რომ ბედუკაძე და მისი თანამოაზრეები დღეს საქართველოში სწორედ დღევანდელი ხელისუფლების მხარდაჭერით მუშაობენ, როგორც პოლიტიკური ისე ფინანსური მხარდაჭერით დაარსდა ეს მოძრაობა. რეალურად ბედუკაძე დიდი ხანია გამოძიების ქვეშ უნდა იყოს და სასჯელს იხდიდეს. ამის ნაცვლად ბედუკაძე და ბატონი ხაჩიშვილი თარეშობენ ხელისუფლების პირდაპირი მხარდაჭერით,"- აცხადებს სამადაშვილი.