მთავარისიახლეებიპოლიტიკაპრემიერ-მინისტრის სიტყვით გამოსვლის დროს ლევან ვარშალომიძეს სცენასთან მიახლოების საშუალება არ მისცეს
პრემიერ-მინისტრის სიტყვით გამოსვლის დროს ლევან ვარშალომიძეს სცენასთან მიახლოების საშუალება არ მისცეს
ბეშუმში ტრადიციული დღესასწაული – შუამთობა მიმდინარეობს, სადაც პრემიერმინისტრი სიტყვით გამოვიდა.შუამთობის დღესასწაულზე ნაციონალური მოძრაობის აჭარის სიის პირველი ნომერიც მივიდა.ლევან ვარშალომიძე დღესასწაულზე შეკრებილებს გაესაუბრა, რის შემდეგაც იმ სცენასთან მიახლოება სცადა, სადაც სიტყვით პრემიერ-მინისტრი გამოდიოდა. სამართალდამცველებმა ვარშალომიძეს სცენასთან მიახლოების საშუალება არ მისცეს.მომხდარ ინციდენტზე პრემიერ-მინისტრმა მოკლე კომენტარი გააკეთა და 2012 წლის არჩევნები გაიხსენა.გიორგი კვირიკაშვილმა ურჩია ნაციონალური მოძრაობის წევრებს, გაიხსენონ 4 წლის წინანდელი ამბები და ის, თუ როგორ დახვდა მაშინდელი ხელისუფლება წინასაარჩევნო კამპანიის პერიოდში ბეშუმში ჩასულ ბიძინა ივანიშვილს.